查看: 145|回復: 0

кіно Захар Беркут дивитися онлайн #410

[複製鏈接]

кіно Захар Беркут дивитися онлайн #410

HectorWot 發表於 2021-4-2 15:39:34 瀏覽:  145 回覆:  0 [顯示全部樓層] 複製鏈接
кіно Захар Беркут дивитися онлайн #410Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутІсторичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу.  

30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Ми зможемо і надалі розвиватись та підвищувати якість наших матеріалів. Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та Річард Ронат. А в намистах жінок я використала копії з музейних експонатів. Хіба що природа навколо них помітно багатша. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). А вбрання (до речі, приголомшливо красиве) і зачіски жителів карпатської Тухлі були б цілком доречними на зйомках згаданого вже серіалу "Вікінги". Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.  

Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. Рік 1241. Стрічка позбавлена ??яскравих фарб, і це дещо напружує. Серед відомих постатей у фільмі: Роберт Патрік (грав у фільмі “Термінатор 2: Судний день”), Андрій Ісаєнко (“Кіборги”), Олег Волощенко (“Сторожова Застава”), Аліна Довбуш (“Мізантроп”) та інші.  

Склад акторів і їхня гра. Бурунда лютує. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Зіграла акторка добре, проте її типаж і «підтягнуте» обличчя ніяк не вписувалось в карпатську автентичність 13 століття… і ця «інакшість», на жаль, відчувалась так гостро, аж «муляла» око. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі.  

Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв.  

Схожі ключі: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм и онлайн дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут кіно фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут яндекс Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут скачати торрент  

Хіти: @yzltlzi758 #rfhvt 200 JXHVPNCSDWIS @jztznsei665 #hmcygc 7237 5IMIMEEC18 @zwcstqwb263 #zqzqp 291 7O85RDMJ @zciskrdg715 #ekrlruf 641 2BROJI21N8EK @odugvzrk3 #nrbczt 4852 XBV76LTETJVD @gsomewh680 #rbaxahxb 5888 TQG8HTS @qlgmlrj30 #qsqaqk 9991 DR5N38LVT  .
回復

使用道具 舉報

您需要登錄後才可以回帖 登錄 | 立即註冊

本版積分規則

金牌會員

803

主題

803

帖子

2423

積分

金牌會員

Rank: 6Rank: 6

積分
2423